ECA-SEREL YETKİLİ SERVİSLERİ HİZMET BİLGİLENDİRMESİ

Değerli Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimiz, talep ettiğiniz servis hizmeti acil değilse, günlük hayatınızı çok etkilemiyorsa, karantina altındaysanız, son 14 gün içinde yurt dışı temasınız, virüs kaynaklı bir hasta temasınız oldu ise servis hizmet taleplerinizi ertelemenizi tavsiye ederiz. Toplum sağlığı için çalışanlarımız ve müşterilerimiz adına aldığımız önlemler ile Yetkili Servislerimizin hizmetlerinde ek Sağlık Bakanlığı “Virüsten Korunmak Elimizde” broşürünü bilginize rica ederiz. 

Yetkili Servislerimiz,

  • Yetkili Servis personelimiz maske, eldiven, el dezenfektanı ile kişisel ve ekipmanlarının hijyen kurallarına uygun önlemelerini almaktadır.
  • Yetkili Servis personelimiz hizmetlerinde Müşterilerimizin güvenlikleri için tokalaşma vb temas etmemeleri, hizmet esnasında her iki tarafın güvenliği için kişisel mesafelerini korumaları yönünde Müşterimize bilgilendirmelerini yapmaktadırlar.
  •  Temasın azaltılması amacı ile Yetkili Servislerimizin hizmetleri sonunda dolduracakları “Hizmet Formlarında” müşteri imza için Müşterilerimizin kendilerine ait kalemleri kullanmalarını rica ederiz.


Virüsten Korunmak Elimizde